Спільна робота щодо легалізації зайнятості в Україні – забезпечення соціальної захищеності працівників!

Дата: 30.01.2020 09:26

29 січня на виконання доручення Прем'єр-Міністра України від 22.01.2020 р., у Коростенському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців міста та району. Мета заходу – донесення роз'яснювальної інформації щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

На зустріч були запрошені – інспектор з праці УПСЗН Наталія Трохимчук та Ірина Война – провідний фахівець Пенсійного фонду. Вони роз’яснили присутнім основні правові моменти у сфері легалізації зайнятості в Україні, закцентувавши увагу на важливості даного питання, особистій відповідальності кожного підприємця.