Сільські книгозбірні Коростенщини провели цикл заходів до річниці бою під Крутами

Дата: 30.01.2020 12:10

Ви стали прикладом усім.

Про вас ніколи не забути!

В понурій темряві віків

Світити будуть завжди Крути!

29 січня – річниця бою під Крутами – подія, яка стала для українського народу символом національної трагедії. Бій під Крутами – це героїзм та жертовність молодого покоління, символ нескореного духу нашої нації в боротьбі за вільну Україну.

Напередодні відзначення в Україні цього дня сільські книгозбірні Коростенщини провели цикл заходів, з метою виховання у читачів почуття патріотизму і гордості за свою державу. До уваги читачів були представлені тематичні полички, огляди літератури, фотоматеріали та документи.

Адже ми повинні робити все, щоб в Україні шанували своїх героїв, свої символи, свою історію і культуру, бо з цього починається шлях у добре майбутнє незалежної нації.