​​​​​​​ОТГ району

17 Вересня, 2020 р., 15:08
Сьогодні юний герой, що проживає в селі Дружбівка в Горщиківській громаді, Віктор Іващенко в місті Львові отримає заслужену нагороду особисто з рук Президента України Володимира Зеленського.
07 Вересня, 2020 р., 15:48
Іваненко Олександр Олександрович народився 16 грудня 1984 р. в селі Іванопіль, Коростенського району, Житомирської області.
13 Серпня, 2020 р., 10:59
Його доля – це доля багатьох молодих чоловіків, які загинули, захищаючи свою Вітчизну, нас з вами. Прості українські хлопці, які виросли в мирний час, були далекі від думок, що їм теж, як дідам і батькам, прийдеться брати в руки зброю...
04 Серпня, 2020 р., 14:20
Минає шоста річниця з тої пори, коли прийшла чорна звістка з війни на сході України – 4 серпня 2014 року загинув наш земляк Бутрик Віктор Іванович — солдат Збройних сил України, 95-ої окремої аеромобільної бригади.
20 Січня, 2020 р., 13:41
Горщиківська об’єднана територіальна громада  була утворена в липні 2016 року внаслідок об'єднання трьох сільських рад:
20 Січня, 2020 р., 13:37
Ушомирська об’єднана територіальна громада