10 Травня, 2021 р., 13:02
Сьогодні, 10 травня, в Україні стартує інформаційна кампанія з нагоди Дня Європи. Першою активністю став запуск онлайн-марафону #миEUКраїна, який триватиме тиждень і завершиться 15 травня, коли вся Україна відзначатиме День Європи. Через пандемію коронавірусу, другий рік поспіль святкування в Україні проходять онлайн.
10 Травня, 2021 р., 09:33
З 5 травня в Житомирській області скасовано червоний рівень епідемічної небезпеки. На сьогодні Житомирська область перебуває у «помаранчевій» епідемічній зоні.
09 Травня, 2021 р., 16:45
У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Коростенському районі поліцейські охороняють правопорядок та безпеку під час проведення пам’ятних заходів.
09 Травня, 2021 р., 13:07
Сьогодні в м. Коростень відбулось прощання з військовослужбовцем Сергієм Коробцовим. Смерть вирвала з наших рядів сина, батька, нашого земляка, справжнього патріота, сина України, військоволужбовця ЗСУ - розвідника 3-го розвідувального відділення 2-го розвідувального взводу розвідувальної роти 58 окремої механізованої бригади ім. Гетьмана Івана Виговського, солдата Коробцова.
09 Травня, 2021 р., 11:18
09 Травня, 2021 р., 09:36
8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни. 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В Коростенському районі відбулись урочисті мітинги, покладання квітів з нагоди цих пам’ятних дат.
09 Травня, 2021 р., 08:47
Любі, дорогі наші матусі! Сердечно і з почуттям невимовної синівської поваги вітаю Вас зі світлим святом – Днем матері!
08 Травня, 2021 р., 11:04
Вже зовсім скоро батьки першокласників подаватимуть документи до школи. А разом з ними медичні довідки № 086-1/о. У цих довідках міститься висновок про стан здоров’я дитини, діагноз, групу на фізкультурі та рекомендації відповідно до клінічного протоколу медичного догляду за дітьми віком від 3 до 17 років.
08 Травня, 2021 р., 10:11
6 травня у зоні проведення ООС від вогнепального поранення трагічно загинув коростенець, випускник НВК 12 2013 року Сергій Коробцов. Влітку йому було б 23 роки.
08 Травня, 2021 р., 10:05
08 Травня, 2021 р., 09:56
Напередодні Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для учнів 5-б класу Лугинської гімназії був проведений незвичайний "Урок звитяги".
08 Травня, 2021 р., 09:40
7 травня голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із головою Коростенської районної ради Юлією Гаєвською, її заступницею Оленою Харченко, головою Коростенської районної ради ветеранів Миколою Фещенко, головою Горщикіської територіальної громади Олексієм Туровським, начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Горщиківської громади Зоєю Сапотніцькою мав приємну нагоду завітати до Горщиківської територіальної громади та привітати з перемогою у 6-ому дистанційному Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» гурт «Намисто».
08 Травня, 2021 р., 08:56
8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала найстрашнішою трагедією ХХ століття. У ці дні ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Ціна Великої Перемоги – мільйони загиблих на полях бою, у концтаборах та на примусових роботах, навіки зламані людські долі, невимовний біль та горе учасників воєнних подій.
08 Травня, 2021 р., 08:35
Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 76-ою річницею Перемоги над нацизмом!
07 Травня, 2021 р., 15:50
Вакцинація – це один із найважливіших елементів для подолання пандемії COVID-19. Стратегічна мета, яку ставить Міністерство охорони здоров’я, – сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. А з цією метою потрібно, аби щонайменше 60% населення імунізувалися.

Випадкові фото

Останні документи:

Переглянути всі документи »