Апарат

Сектор документообігу та контролю

Основним завданням сектору є встановлення єдиного порядку документування і роботи з документами в райдержадміністрації на основі використання сучасної оргтехніки, автоматизованої технології роботи з документами, забезпечення належного розгляду звернень та організації прийому громадян головою та заступниками голови райдержадміністрації, перевірки стану цієї роботи в органах виконавчої влади.

Завідувач сектору - Антонюк Тетяна Олександрівна  т.  9-65-26.

Ел. адреси: krda@korosten-rda.gov.uakrda@krstrda.zht.gov.ua

Сектор фінансово-господарського забезпечення

Основним завданням сектору є: - організація бухгалтерського обліку та звітності; - дотримання основних вимог щодо складання кошторисів доходів та видатків на утримання апарату та несамостійних відділів райдержадміністрації та їх виконання; - дотримання установленої граничної чисельності працівників апарату та всіх структурних підрозділів райдержадміністрації, складання штатних розписів та внесення змін до них.

Завідувач - Хрістова Світлана Олегівна т. 9-63-45.

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Основним завданням відділу є забезпечення ведення Реєстру, до якого вносяться відомості громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території сіл, які входять до складу Коростенського району, а також складання та уточнення списків виборців на виборчих дільниця.

Начальник відділу - Грищенко Ірина Вікторівна  т. 4-25-75; 5-07-58.

Ел. адреса: vybor@krstrda.zht.gov.ua

Головний спеціаліст - юрисконсульт

Основним завданням  є організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне дотримання та запобігання невиконанню вимог законодавства інших нормативних актів районної державної адміністрації її керівниками та працівниками під час виконання покладених на них завдань і функціональних обов'язків, а також представлення інтересів районної державної адміністрації в судах всіх рівнів.

Ел. адреси: juristkrda@korosten-rda.gov.uajurist@krstrda.zht.gov.ua

Спеціаліст з питань захисту персональних даних, запобігання та виявлення корупції

Здійснює підготовку, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції; надання методичної та консультаційної допомоги з питань дотримання вимог антикорупційного законодавства; проведення організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції; проведення перевірки фактів своєчасності подання е-декларації, перевірки таких декларацій на наявність конфлікту інтересів; здійснення контролю за дотриманням вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів; здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства.

Волошенко Тетяна Олександрівна т.9-64-38

Провідний спеціаліст з мобілізаційної та режимно-секретної роботи

Організація заходів щодо мобілізаційної підготовки, мобілізації та оборонної роботи і контроль за їх здійсненням на території району

Ярошенко Ярослав Федорович т. 4-22-63

Ел. адреси: mobilkrda@korosten-rda.gov.uamobil@krstrda.zht.gov.ua

Головний спеціаліст з питань персоналу

Вивчає, аналізує та узагальнює тенденцію зміни професійно-кваліфікаційної структури державних службовців; розвиток системи підготовки, перепідготовки та підвищення їх кваліфікації. Бере участь у здійсненні заходів щодо реалізації державної політики з кадрових питань. Аналізує практику застосування законодавчих і нормативних актів з питань проведення державної кадрової політики за напрямами своєї діяльності, готує пропозиції щодо її поліпшення та подає їх в установленому порядку керівництву. Здійснює методичне керівництво проведенням конкурсного відбору державних службовців в апараті. Координує стажування фахівців з метою поглиблення професійних знань за спеціальними індивідуальними планами.

Федорук Галина Василівна т. 9-61-13

Ел. адреси: kadrykrda@korosten-rda.gov.uakadry@krstrda.zht.gov.ua

Головний спеціаліст з адміністративно-територіального устрою та організаційної роботи

Здійснює підготовку і відповідне організаційне забезпечення заходів голови райдержадміністрації, районних нарад та семінарів; координує діяльність місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань формування та реалізації державної регіональної політики; розглядає схвалені сільськими, селищними, міськими радами проекти рішень щодо добровільного об’єднання (приєднання) територіальних громад, надає організаційну підтримку та інформаційно-просвітницьке сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад та приєднанню до об’єднаних територіальних громад.

Філоненко Марія Вадимівна

т. 9-64-62