Cектор державної реєстрації

Основними завданнями сектору є забезпечення реалізації державної політики у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців в межах повноважень і способом, передбаченими законодавством України, нормативно-правовими актами та Положенням.

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 60/2, каб.8

Ел. адреса: sdr.krda@i.ua

Графік роботи та прийому громадян:

Пн - Пт з 08.00 до 17.00.

Обідня перерва з 13.00 до 14.00.

Вихідні дні: субота, неділя.

Реєстратори:

Завідувачка сектору, державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців – Ходаківська Людмила Василівна.

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень – Ярмоленко Яна Миколаївна.

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ!

Новели Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії рейдерству» №340-IX від 05.12.2019

14 Травня, 2020 р., 13:17
Зокрема, за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» можна подати заяву про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем, здійснити державну реєстрацію змін до відомостей про фізичну особу-підприємця чи припинити підприємницьку діяльність фізичної особи-підприємця онлайн.
27 Квітня, 2020 р., 09:16
Мін’юст затвердив нові правила щодо відомостей про КБВ, які вступають в силу з 28 квітня.