Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Безбар’єрність

«Довідник безбар’єрності» – проект з відкритим кодом, доступний для використання та цитування, який також можна доповнювати. Над ним працювали правозахисники, психологи, батьки, які виховують дітей з інвалідністю, українські та міжнародні експерти. Посібник доступний за посиланням https://bf.in.ua.

Посібник покликаний зафіксувати нові норми безбар’єрної мови та стати гідом з коректного спілкування. Презентація відбулася в Міжнародний день загального доступу до інформації за участю журналістів і головних редакторів провідних українських медіа.

Презентувала електронну версію «Довідника безбар’єрності» Перша леді України Олена Зеленська.

26 Березня, 2024 р., 14:43
У сучасному світі, де інклюзивна освіта є не лише гаслом, а й важливими складовими громадського розвитку, питання навчання дітей з особливими освітніми потребами набуває особливого значення.
25 Березня, 2024 р., 18:39
Ґендерна рівність (рівність жінок і чоловіків) стосується рівних прав, відповідальності та можливостей жінок і чоловіків. Рівність не означає, що жінки та чоловіки стають однаковими, проте свідчить, що права, відповідальність та можливості людей не мають залежати від того, народилися вони жінками чи чоловіками. 
06 Березня, 2024 р., 15:25
Багато українців через повномасштабне вторгнення росії змушені були покинути свої домівки та переїхати до іншого міста чи ж країни. Такі зміни даються людям не легко, а особливо потерпають від переїздів діти.
05 Березня, 2024 р., 14:10
Не варто змінювати формат спілкування з ветераном  /  ветеранкою виключно через те, що він  /  вона має інвалідність.
27 Лютого, 2024 р., 15:35
Нещодавно лідерки громадського руху людей з інвалідністю Житомирщини взяли участь у семінарі-тренінгу «Включення організацій осіб з інвалідністю при гуманітарному реагуванні».
26 Лютого, 2024 р., 14:44
Родина найпершою зустрічає ветерана  /  ветеранку. Саме тут він  /  вона можуть отримати необхідну для відновлення підтримку або ж опинитися в ситуації нерозуміння та ізоляції. Небезпідставно вважається, що саме сім’я може надати найбільший ресурс для відновлення.
16 Лютого, 2024 р., 14:18
Найняли на роботу людину з інвалідністю? Подайте заяву на порталі Дія й отримайте компенсацію від держави за облаштування робочого місця. І роботодавцю більше не треба їздити до центру зайнятості за місцем провадження діяльності, робити скани необхідних документів і від руки писати заяву!
12 Лютого, 2024 р., 15:58
Часто цивільні люди хочуть подякувати ветеранам  /  ветеранкам, але бояться бути нав’язливими. Висловлювати вдячність і підтримку потрібно, єдине питання — яким чином це зробити, щоб це було доречно і не театрально.
08 Лютого, 2024 р., 16:59
Озирніться навколо, придивіться до своїх друзів, колег. Майже у кожного з нас у найближчому колі знайомих є людина, яка боронить Україну від російської агресії або повернулася з війни.
17 Січня, 2024 р., 14:48
Насамперед слід коректно визначити людей, які пережили полон. Фахівці пропонують використовувати термін «ветерани / ветеранки, які пережили полон», не прив’язуючись до офіційного статусу, а враховуючи наявність досвіду перебування в полоні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь