Безбар’єрність

24 Жовтня, 2023 р., 18:17
Сьогодні, 24 жовтня, під головуванням заступника начальника Житомирської ОВА Віктора Градівського відбулася нарада на тему: «Про виконання плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії безбар’єрного простору».
23 Жовтня, 2023 р., 10:46
Днями у смт. Іршанськ відбувся обласний дитячий фестиваль “Райдуга”. Цей благодійний мистецький захід, організований на базі Палацу культури та спорту філії “ІГЗК” АТ “ОГХК” у співпраці з Громадською організацією “Іршанський актив” за підтримки органів місцевої влади й Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, має довгу історію. Від 2003 року кожної осені він збирає дітей і молодь з інвалідністю з різних регіонів країни.
19 Жовтня, 2023 р., 10:29
18 жовтня, в рамках проєкту «Сприяння правам жінок та дівчат з інвалідністю шляхом посилення їх участі та лідерства в громадах», відбувся круглий стіл на тему: «Включення жінок – лідерок з інвалідністю в діяльність Житомирських територіальних громад».
16 Жовтня, 2023 р., 16:18
Наразі у Житомирській області військові та цивільні зможуть безоплатно пройти реабілітацію в стаціонарі у 6 кластерних та надкластерних лікарнях із 11. До кінця 2023 року, на виконання доручення міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, така допомога стане доступною й у решті лікарень відповідного рівня області.
25 Вересня, 2023 р., 14:13
Нещодавно Уряд запровадив програму, за якою роботодавець, що працевлаштував людину з інвалідністю та підготував для неї робоче місце, має можливість отримати компенсацію вартості облаштування такого місця.
11 Вересня, 2023 р., 15:56
06 вересня 2023 року компанія Google оголосила про випуск української версії застосунку “Lookout”.
08 Вересня, 2023 р., 10:34
07 вересня за участю Радника – уповноваженого Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної відбулася зустріч щодо визначення плану заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2023 року № 372-р.
03 Серпня, 2023 р., 08:55
Кожна кластерна лікарня повинна мати сучасне безбарʼєрне відділення реабілітації. На цьому наголосив Міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко під час селекторної наради з головами обласних, Київської міської військових адміністрацій.
01 Серпня, 2023 р., 09:58
Як повідомляє представниця Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк, у Коростенській міській раді відбувся семінар на тему «Підтримка жінок з інвалідністю ТГ Коростень», участь у якому взяли жінки з інвалідністю  УТОС і УТОГ міста Коростень.
01 Серпня, 2023 р., 08:24
З початку року 127 169 українців безоплатно пройшли реабілітацію за Програмою медгарантій.