Безбар’єрність

05 Червня, 2023 р., 12:02
Відповідно до Декларації прав дитини всі діти мають рівні права у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.
30 Травня, 2023 р., 16:28
Внаслідок війни зростає кількість травмованих та людей з інвалідністю.  Якщо вам необхідно поговорити з дитиною на цю тему, важливо передусім бути щирими, зважати на вік, стан та запит дитини, бути готовим до можливих запитань.
01 Травня, 2023 р., 12:34
Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко підписав розпорядження №155 від 27.04.2023 “Про затвердження Обласного плану заходів на 2023 та 2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року”.
01 Травня, 2023 р., 12:19
25 квітня відбувся вебінар «Тактильні смуги — доступність відкритих громадських просторів для людей із порушеннями зору. Методичні рекомендації».
28 Квітня, 2023 р., 08:34
25 квітня Уряд затвердив план заходів на наступні два роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року. Кожному міністерству поставлені чіткі завдання. Їх виконання наблизить Україну до європейських стандартів безбар’єрності.
28 Квітня, 2023 р., 08:28
27 квітня у Житомирі відбулася конференція «Безбарʼєрна Україна». Такі заходи за ініціативи першої леді України Олени Зеленської проходять зараз по всій країні. Їх головна мета – привернути увагу громадських організацій, влади на місцях та загалом суспільства до необхідності розбудови безбар’єрного простору навколо нас.
25 Квітня, 2023 р., 15:15
Співчуття, жалість та навіть слова підтримки не завжди доречні для осіб, які мають фізичні вади. Якщо ви прагнете безбар’єрно спілкуватися, бути чемними з військовими та цивільними, що пережили серйозні травми, втратили кінцівку, мають спотворене обличчя тощо, можна скористатися порадами ветеранів – пацієнтів національного реабілітаційного центру «Незламні».
20 Квітня, 2023 р., 13:29
Як знайти роботу, коли вам за 60, чи можливо при цьому змінити фах? А що складніше — це, чи знайти ту саму найпершу роботу, коли досвіду ще зовсім немає? Можливо — усе. Й підтвердження цьому — особисті історії літніх людей, які безмежно надихають, і поради для молодих фахівців, що шукають, як набути досвіду.
20 Квітня, 2023 р., 12:26
Наразі у Києві відбувається Круглий стіл за підсумками реалізації проєкту “Різноманіття. Рівність. Єдність”, організований Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.
13 Квітня, 2023 р., 13:25
Про це інформує управління культури та туризму Житомирської ОВА.