Фінансове управління

Фінансове управління бере участь у розробці балансу фінансових ресурсів району, аналізує і визначає тенденції розвитку його фінансової бази та враховує їх при складанні районного бюджету.

Начальник управління -  Палюшкевич Олег Анатолійович. т. 4-31-33.

Графік роботи: щоденно з 8.00 до 17.00. Вихідні дні: субота, неділя

Контактні дані

Адреса: вул. Грушевського, 60/2

Ел. адреса: finkrda@korosten-rda.gov.uafin@krstrda.zht.gov.ua

ДОВІДКА
про виконання доходної частини бюджету Коростенського району
за січень-грудень  2019 року

За січень-грудень 2019 року до зведеного бюджету району надійшло власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів та власних надходжень) 93 002,0 тис.грн.

В тому числі до бюджету району надійшло:
-  податків та зборів загального фонду – 92 462,0 тис.грн., що становить 116,0% планового надходження за звітний період. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на   21 575,3 тис.грн.
-   коштів спеціального фонду –  540,0  тис. грн.

За січень-грудень 2019 року у повному обсязі отримано додаткову дотацію в сумі 5 873,1 тис.грн.

Загальна сума субвенцій за січень-грудень 2019 року, що надійшла до загального фонду районного бюджету склала  130 312,6 тис. грн.

Зведений бюджет Коростенського району складається із 29 бюджетів. За січень-грудень  2019  року планові показники доходів загального фонду виконані по всіх 29  місцевих бюджетах Коростенського району.

За січень-грудень 2019 року надійшло власних доходів (без врахування міжбюджетних трансфертів та власних надходжень):
-   до районного бюджету –  50 482,0 тис. грн., що становить 107,1%  виконання планових показників;
-     до бюджетів сільських рад –  42 520,0 тис. грн., що становить 129,4%  виконання планових показників.

На 2019 рік в районі затверджено, з урахуванням змін,  16 джерел доходів загального фонду бюджету. Найбільші суми надходжень загального фонду надійшли від:
- податку та збору на доходи фізичних осіб – 47 277,3 тис. грн. Питома вага в структурі надходжень загального фонду (без врахування трансфертів) зведеного бюджету району складає  51,1%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 6 526,3 тис.грн.
-  податку на майно – 23 242,8 тис.грн. Питома вага складає  25,1%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 11 837,0 тис.грн.
-  акцизного податку – 10 362,0 тис. грн. Питома вага складає  11,2%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зменшились на 746,2 тис.грн.
- єдиного податку -  5 744,4 тис. грн. Питома вага в структурі надходжень загального фонду  зведеного бюджету району складає  6,2%. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 338,2 тис.грн.

З 1 січня 2019 року до районного бюджету надходить 37% рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування. Станом на 01.01.2020 року надійшло коштів в сумі 2 563,1 тис.грн.

Відповідно до змін внесених до Бюджетного кодексу України до доходної частини загального фонду бюджетів сільських рад зараховується 5% рентної плати за користування надрами загальнодержавного значення. За січень-грудень 2019 року надійшло коштів в сумі 838,2 тис.грн.