Громадські обговорення детального плану території

05 Травня, 2021 р., 15:59
«Детальний план території земельних ділянок загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення  із числа земель комунальної власності - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами».
09 Квітня, 2021 р., 15:00
Повідомлення щодо проведення громадських слухань по обговоренню проекту  містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,5 га, Межирічного родовища ільменіту, розташованої за межами населеного пункту на території Іршанської селищної ради Хорошівського району Житомирської області для розміщення  збагачувальної фабрики  філії «ІГЗК» АТ «ОГХК». та проекту Звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).
19 Березня, 2021 р., 15:59
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  містобудівної документації:«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,5 га, Межирічного родовища ільменіту, розташованої за межами населеного пункту на території Іршанської селищної ради Хорошівського району Житомирської областідля розміщення  збагачувальної фабрики  філії «ІГЗК» АТ «ОГХК».та проекту Звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).
26 Лютого, 2021 р., 12:45
Детальний план території земельних ділянок загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення  із числа земель комунальної власності - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.
12 Лютого, 2021 р., 10:25
Коростенська районна Державна адміністрація інформує про проведення 12.03.2021 року о 10-00 год. в приміщенні Комплексу будівель і споруд № 3 на території Ушомирської сільської ради, Коростенського району (вул. Т. Кралі, 66, приміщення колишнього ПрАТ «Коростенська РАЙСІЛЬГОСПХІМІЯ») громадських слухань.
05 Лютого, 2021 р., 12:37
У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Коростенська районна державна адміністрація повідомляє про проведення громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації, а саме:
01 Лютого, 2021 р., 09:18
Коростенська районна державна адміністрація повідомляє про проведення 02.03.2021 року о 12.00 год. в адмінприміщенні Бехівської сільської ради громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Детальний план території земельних ділянок  орієнтовною площею 3,0000 га, цільове призначення яких змінюється, а саме: земельні ділянки площею 1,7151 га (кадастровий номер 1822380600:07:000:0217) та площею 0,5000 га (кадастровий номер 1822380600:07:000:0214) з призначенням для ведення особистого селянського господарства та земельна ділянка площею 0,2500 га (кадастровий номер 1822380600:07:000:0215) з призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд змінюються на землі для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових послуг та допоміжних операцій, які розташовані на території Бехівської сільської ради (за межами населених пунктів) Коростенського району Житомирської області, яка  розроблена відповідно до розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області від 07.12.2020 року № 226.
29 Січня, 2021 р., 08:00
Коростенська районна державна адміністрація повідомляє про проведення 01.03.2021 року о 12.00 год. в адмінприміщенні Кожухівської сільської ради громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Кожухівської сільської ради Коростенського району Житомирської області щодо зміни цільового призначення на землі транспорту для визначення містобудівних умов і обмежень щодо розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, яка розроблена відповідно до розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області від 12.11.2020 року № 213.
20 Листопада, 2020 р., 14:47
Коростенська районна державна адміністрація інформує про проведення громадських слухань 23 листопада 2020 року о 10.00 год. в приміщенні Бехівської сільської ради Коростенського району за адресою с. Бехи вул. Козаренка , 22-е.
28 Серпня, 2020 р., 14:06
Коростенська районна державна адміністрація Житомирської області повідомляє про проведення 22.09.2020 року о 12.00 год. у клубі с. Пугачівка по вул. Центральна, буд. 20-а громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації – « Детальний план території земельної ділянки площею 0,2570 га, яка розташована на території Ушомирської сільської ради (за межами населеного пункту с. Пугачівка) Коростенського району Житомирської області для зміни цільового призначення, із земель сільськогосподарського призначення – землі для ведення особистого селянського господарства на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».