Громадські обговорення детального плану території

20 Липня, 2021 р., 12:03
«Детальний план території земельної ділянки, площею 24 га(кадастровий номер 1822384400:01:000:0100) щодо зміни цільового призначення із земель для ведення особистого селянського господарства на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами», яка розташована за межами населених пунктів на території Ушомирської  сільської ради Коростенського району Житомирської області»
13 Липня, 2021 р., 15:47
Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності Коростенської районної державної адміністрації, інформує, що на території Горщиківської територіальної громади оголошено проведення громадських слухань по об’єкту:
13 Липня, 2021 р., 15:43
Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності Коростенської районної державної адміністрації, інформує, що на території Ушомирської територіальної громади оголошено проведення громадських слухань по об’єкту:

22 Червня, 2021 р., 10:14
Коростенською районною державною адміністрацією за клопотанням ТОВ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод» завершено процедуру розроблення та розгляду документу державного планування по об'єкту: земельні ділянки, загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) для визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення із числа земель комунальної власності – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.
05 Травня, 2021 р., 15:59
«Детальний план території земельних ділянок загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення  із числа земель комунальної власності - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами».
09 Квітня, 2021 р., 15:00
Повідомлення щодо проведення громадських слухань по обговоренню проекту  містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,5 га, Межирічного родовища ільменіту, розташованої за межами населеного пункту на території Іршанської селищної ради Хорошівського району Житомирської області для розміщення  збагачувальної фабрики  філії «ІГЗК» АТ «ОГХК». та проекту Звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).
19 Березня, 2021 р., 15:59
Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті  містобудівної документації:«Детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 2,5 га, Межирічного родовища ільменіту, розташованої за межами населеного пункту на території Іршанської селищної ради Хорошівського району Житомирської областідля розміщення  збагачувальної фабрики  філії «ІГЗК» АТ «ОГХК».та проекту Звіту про стратегічну екологічну оцінку (Розділ «Охорона навколишнього природного середовища»).
26 Лютого, 2021 р., 12:45
Детальний план території земельних ділянок загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення  із числа земель комунальної власності - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.
12 Лютого, 2021 р., 10:25
Коростенська районна Державна адміністрація інформує про проведення 12.03.2021 року о 10-00 год. в приміщенні Комплексу будівель і споруд № 3 на території Ушомирської сільської ради, Коростенського району (вул. Т. Кралі, 66, приміщення колишнього ПрАТ «Коростенська РАЙСІЛЬГОСПХІМІЯ») громадських слухань.