Громадські обговорення детального плану території

28 Серпня, 2020 р., 14:06
Коростенська районна державна адміністрація Житомирської області повідомляє про проведення 22.09.2020 року о 12.00 год. у клубі с. Пугачівка по вул. Центральна, буд. 20-а громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті  містобудівної документації – « Детальний план території земельної ділянки площею 0,2570 га, яка розташована на території Ушомирської сільської ради (за межами населеного пункту с. Пугачівка) Коростенського району Житомирської області для зміни цільового призначення, із земель сільськогосподарського призначення – землі для ведення особистого селянського господарства на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості».
23 Липня, 2020 р., 15:49
Коростенська районна державна адміністрація інформує про проведення 18.08.2020 року о 10.00 год. в приміщенні Білківської сільської ради Коростенського району (Коростенський район, с. Білка, вул. Л.Українки, 1) громадських слухань.