Юстиція

Щодо поширення інформації про роботу системи безоплатної правової допомоги

Громадське обговорення проекту Закону України

Оголошено XII конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги

13 Січня, 2021 р., 12:09
З 2021 року громадяни України мають право змінювати не тільки власні імена та прізвища , а й по батькові. 01.01.2021 закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо права фізичної особи на зміну по батькові» набрав чинності. Доповнено статтю 295 Цивільного кодексу України та статтю 149 Сімейного кодексу України, які дозволяють фізичній особі змінювати не лише своє прізвище, власне ім’я, а й по батькові на власний розсуд.
28 Квітня, 2020 р., 13:36
Сьогодні набирає чинності Закон України від 06 грудня 2019 № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», який передбачає зокрема нові правила надання державному реєстратору інформації про кінцевих бенефіціарних власників (КБВ) юридичних осіб. У зв'язку з цим в мережі циркулює низка міфів, які потребують спростування. Спершу зупинимося на одному з них.