Коростенський районний будинок культури

Уявлення про функції закладів культури на даний час відповідають новому розумінню культури дозвілля: дозвіллєва діяльність сприймається як культуротворчий процес, що стимулює розвиток творчої індивідуальності, передбачає поліваріативність культурно-дозвіллєвих та рекреаційних заходів. Зберегти, відтворити і примножити мистецькі традиції – благородна і перспективна справа, яку на місцях здійснюють клубні установи культури Коростенщини.

Центром методичної та культурно – освітньої роботи в районі, регулятором всіх процесів культурно – просвітницької діяльності клубних закладів, надавачем практичної та методичної допомоги сільським клубним установам є Коростенський районний будинок культури.

Т.в.о. директора РБК – Анатолій Андрійович Соколовський

На изображении может находиться: растение, небо, дерево, дом и на улице

Контактні дані

Адреса: м. Коростень, вул. І.Франка, 4

Телелефон: 4-31-98

Ел. адреса: korostenskiurbk@ukr.net

Сторінка у Фейсбуці

26 Квітня, 2020 р., 08:42
Ця дата назавжди залишиться в пам’яті українців, в пам’яті людства. О першій годині 23 хвилини 40 секунд над четвертим реактором Чорнобильської АЕС несподівано розірвало нічну темряву велетенське полум’я - з мішка Пандори впало на Землю величезне горе. Горе обмежене не годиною, добою, місяцями чи роком.