День Європи в Україні!

Дата: 16.05.2020 08:07

Шановні жителі Коростенщини! Сьогодні, відзначаючи День Європи в Україні, маємо чудову нагоду разом з іншими європейськими народами продемонструвати єдність в утвердженні спільних цінностей та побачити нові перспективи розвитку Об’єднаної Європи.

Це також гарна нагода вкотре проголосити, що ми вільна та незалежна держава, яка є гідним членом європейської спільноти.

Щиро віримо в те, що європейські цінності та права для нашої країни є не лише далеким звуком, а реальним життям. Водночас не забуваємо: і чужому научайтесь, і свого не цурайтесь. Не забуваємо, що Україна завжди була культурним, історичним і політичним центром Європи, а отже ми завжди близькі із нашими сусідами.

Хочемо, щоб це свято в черговий раз нагадало всім нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається із кожного з нас.

З повагою, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк.