Медики сіл Новина та Сушки отримали засоби дезинфекції та рукавички від благодійної місії «Віра. Надія. Любов»

Дата: 30.06.2020 15:49

Сьогодні в ході робочої поїздки в район голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із своїм заступником Артемом Майдаником, заступником голови Коростенської районної ради Віктором Кутішенко побували в селах Новина та Сушки, де передали на місцеві фельдшерсько-акушерські пункти засоби дезинфекції та рукавички від благодійної місії «Віра. Надія. Любов» за сприяння громадської організації «Вітер Надії та Любові».

«Дотримання правил карантину важливе не тільки для пересічних громадян. В першу чергу це вимога для медичних працівників. Адже саме вони на передовій у боротьбі з хворобою. Використання засобів дезінфекції в цих умовах один із важливих і необхідних кроків для забезпечення безпеки здоров’я медичних працівників та їх пацієнтів», – відзначив Юрій Тарасюк.