#Децентралізація. Встигніть подати заявки для участі в конкурсі “Кращі практики місцевого самоврядування”

Дата: 18.08.2020 09:39

25 серпня завершується прийом заявок на Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році.

Відзначення переможців відбудеться у першій половині жовтня, до місцевих виборів.

Результати Конкурсу минулих років свідчать, що практик, які достойні відзнак Мінрегіону та Ради Європи, не бракує.

Тож не зволікайте, долучайтеся до участі в Конкурсі, заявіть про свої досягнення, перемагайте та станьте героями телевізійної програми «Пліч-о-пліч».

За сприяння партнера Мінрегіону Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні», знімальна група «Просто Продакшн Медіа» вкотре для програми «Пліч-о-пліч» зняла телевізійні фільми про переможців конкурсу – ініціаторів якісних змін в громадах та регіонах.

Партнером Мінрегіону з проведення Конкурсу є Програма Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року проводиться згідно з  наказом Мінрегіону від 09.04.2020 року № 83 (завантажити).

Положення про Конкурс затверджене наказом Мінрегіону від 28.03.2014  № 96.

Більше про Конкурс можна дізнатися на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням.