Інформація про проведення громадських слухань в приміщенні Бехівської сільської ради

Дата: 20.11.2020 14:47

Коростенська районна державна адміністрація інформує про проведення громадських слухань 23 листопада 2020 року о 10.00 год. в приміщенні Бехівської сільської ради Коростенського району за адресою с. Бехи вул. Козаренка , 22-е.

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної документації» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів № 555 від 25.05.2011 року повідомляємо про початок процедури громадських слухань детального плану території земельної ділянки площею 2,0000 га, цільове призначення якої змінюється з земель для ведення особистого селянського господарства на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, на території Бехівської сільської ради Коростенського району Житомирської області.

Ознайомитися з матеріалами детального плану та подати пропозиції можна з 23.10.2020 року по 23.11.2020 року у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління  регіональної діяльності Коростенської районної державної адміністрації (каб. № 30) телефон для довідок 4-30-21.

У громадських слуханнях можуть взяти участь повнолітні громадяни , суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи – підприємці), представники їх об’єднань, наукових закладів, громадських організацій, місцевого органу самоврядування, а також консультативно-дорадчих органів, створених при органах державної влади і органах місцевого самоврядування, які представляють інтереси громадян і суб’єктів господарювання.

Детальний план за посиланням