Оголошення про проведення громадських слухань в приміщенні Кожухівської сільської ради

Дата: 29.01.2021 08:00

Коростенська районна державна адміністрація повідомляє про проведення 01.03.2021 року о 12.00 год. в адмінприміщенні Кожухівської сільської ради громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства, яка розташована на території Кожухівської сільської ради Коростенського району Житомирської області щодо зміни цільового призначення на землі транспорту для визначення містобудівних умов і обмежень щодо розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу, яка розроблена відповідно до розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області від 12.11.2020 року № 213.

З текстовою та графічною частинами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відповідному порядку за адресою: Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2 каб. № 30 (приміщення районної державної адміністрації).

Строк ознайомлення, подання письмових пропозицій та зауважень до детального плану від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань – з 29.01.2021 року до 28.02.2021 року. Пропозиції приймаються за вищевказаною адресою у відділі містобудування, архітектури та ЖКГ управління регіональної діяльності Коростенської РДА, та за телефоном (04142) 4-30-21.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.