Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошення про проведення громадських слухань щодо містобудівної документації в с. Поліське 29.03.2021 р.

Дата: 26.02.2021 12:45
Кількість переглядів: 560

Детальний план території земельних ділянок загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення  із числа земель комунальної власності - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами.

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Коростенська районна державна адміністрація Житомирської області повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів  у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельних ділянок загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення  із числа земель комунальної власності - землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами». 

Замовник містобудівної документації: Коростенська районна державна адміністрація.

Розробник містобудівної документації: Фізична особа-підприємець Бурківська Надія Олександрівна, адреса: 11500, м. Коростень, вул. Шевченка, 3, кв. 7, Житомирська область.

Розробник Звіту стратегічної екологічної оцінки: ФОП Медвідь Олександр Володимирович, юридична адреса: 10008, м.Житомир, провулок 2-й Житній, 6, к.13.

Підстава для розроблення: розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації від № 6 від 13.01.2020 року.

Посадова особа,  відповідальна за організацію розгляду пропозицій: Начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ управління регіональної діяльності Коростенської РДА Житомирської області – Макарчук Тетяна Олександрівна. 

Детально із матеріалами проекту містобудівної документації  та Звітом стратегічної екологічної оцінки можна ознайомитися за адресою: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, Житомирська область, каб. № 30.

Громадські слухання відбудуться 29 березня 2021 року о 14 год. 00 хв. за адресою: с.Поліське,  вул.Жмаченка, 48, Коростенський район, Житомирська область (Будинок Культури). 

Пропозиції та зауваження до містобудівної документації та Звіту стратегічної екологічної подаються в письмовому вигляді в період з 26 лютого по 26 березня 2021 року на адресу: 11500, м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2, Житомирська область. Ел.пошта: arhkor_rda@ukr.net Телефон для довідок: (04142) 4-30-21

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції , подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Детальний план« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь