Шановні ветерани, учасники Другої світової війни!

Дата: 08.05.2021 08:35

Вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 76-ою річницею Перемоги над нацизмом!

Сімдесят шість років тому український народ разом з іншими народами Антигітлерівської коаліції ціною мільйонів життів захистив світ від жахіть фашизму. Українці, серед яких були і наші земляки, самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, яких в нашому районі, на жаль, залишилось дуже мало сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було сучасної України.

Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну на її східних рубежах, нерідко ціною власного життя. Низько вклоняємося ветеранам, захисникам Вітчизни, дякуємо за патріотизм і мужність заради незалежності та територіальної цілісності України, свободи її народу. Здоров’я всім, родинного тепла і довгих років життя!

голова Коростенської районної ради ветеранів

Микола Фещенко