На Коростенщині медичних сестер привітали з професійним святом

Дата: 13.05.2021 10:00

13 травня в приміщенні КНП «Коростенська центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради» відбувся урочистий захід до Всесвітнього дня медичної сестри.

З найщирішими привітаннями з нагоди професійного свята та побажаннями миру та злагоди, здоров’я та благополуччя завітали голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк та сільський голова Ушомирської сільської ради Людмила Мала.

Від гостей свята та керівників КНП «Коростенська центральна районна лікарня Ушомирської сільської ради» Алли Желєзнякової та КНП «Центр медико-санітарної допомоги Ушомирської сільської ради» Наталки Бугайової пролунало чимало теплих слів, добрих побажань на адресу медичних сестер Коростенщини. У своїх виступах поважні гості та керівники медичних установ неодноразово підкреслили значущість професії медичної сестри у сьогоденні, їх шляхетний та такий необхідний суспільству труд.

Кращі з кращих за сумлінну працю, самовідданість та професіоналізм, високе служіння обраній справі, вагомі досягнення в організації медичної допомоги населенню міста Коростеня та Коростенського району та з нагоди відзначення Всесвітнього дня медичної сестри були нагороджені грамотами медичних установ, подяками Коростенської районної державної адміністрації та Коростенської районної ради, подяками Ушомирської сільської ради.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної державної адміністрації.