Оголошення про процедуру розроблення та розгляду містобудівної документації на території Ушомирської сільської ради

Дата: 22.06.2021 10:14

Коростенською районною державною адміністрацією за клопотанням ТОВ «Трудовий колектив «Коростенський щебзавод» завершено процедуру розроблення та розгляду документу державного планування по об'єкту: земельні ділянки, загальною площею 10,3656 га, які розташовані на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області (за межами населеного пункту с.Поліське) для визначення містобудівних умов і обмежень та обґрунтування щодо зміни цільового призначення із числа земель комунальної власності – землі запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянам чи юридичним особам) на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами» та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.

ЗАХОДИ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ МОНІТОРИНГУ НАСЛІДКІВ ВИКОНАННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ДОВКІЛЛЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я НАСЕЛЕННЯ

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

Рішення