Повідомлення про розроблення детального плану на території Ушомирської територіальної громади

Дата: 13.07.2021 15:43

Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності Коростенської районної державної адміністрації, інформує, що на території Ушомирської територіальної громади оголошено проведення громадських слухань по об’єкту:

«Детальний план території земельної ділянки, площею 24га (кадастровий номер 1822384400:01:000:0100) щодо  зміни цільового призначення із земель для ведення особистого селянського господарства на землі «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами», яка розташована на території Ушомирської сільської ради Коростенського району Житомирської області», що розроблявся на підставі Розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації Житомирської  області № 93 від 26.04.2021 р. “Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 24,0га, яка розташовані на території Ушомирської сільської ради  Коростенського району Житомирської області».

Бажаючі прийняти участь у обговоренні даних проектів можуть звертатись з зауваженнями та пропозиціями до відповідних територіальних громад.

Пояснювальна записка