Повідомлення про розроблення детального плану на території Горщиківської територіальної громади

Дата: 13.07.2021 15:47

Відділ інфраструктури, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та управління майном спільної власності Коростенської районної державної адміністрації, інформує, що на території Горщиківської територіальної громади оголошено проведення громадських слухань по об’єкту:

Детальний план території земельної ділянки, площею 1,9457га (кадастровий № 1822381400:02:000:0162), щодо зміни цільового призначення з земель «землі для ведення особистого селянського господарства» на «землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості»  на території Горщиківської сільської ради, Коростенського району, Житомирської області, що розроблявся на підставі Розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації № 92 від 26.04.2021 року «Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки, площею 1,9457га, яка розташована на території Горщиківської сільської ради Коростенського району, Житомирської області».

Бажаючі прийняти участь у обговоренні даних проектів можуть звертатись з зауваженнями та пропозиціями до відповідних територіальних громад.

Пояснювальна записка

Додатки 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8