Відбулось урочисте покладання квітів до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 16:50

З нагоди святкування 30-ої річниці Дня незалежності України в Коростені пройшла урочиста церемонія покладання квітів до підніжжя пам’ятника «Борцям за незалежну Україну» та до меморіального комплексу "Воїнам антитерористичної операції від громади Коростенського району".

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

День незалежності України – головне державне свято України, що відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття у 1991 році Верховною Радою Української РСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Цей день навіки увійшов в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті українців.