Коронавірус став ще більш небезпечним, тому закликаю всіх жителів області вакцинуватися, – Наталія Остапченко. ВІДЕО

Дата: 07.10.2021 11:13

На цьому наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко 06 жовтня під час коментаря засобам масової інформації щодо вакцинації жителів області COVID-19.

«Наразі в області вже 67% закладів освіти мають більше ніж 80% вакцинованого персоналу та можуть працювати в звичному режимі. Проте досить велика кількість шкіл та садочків не досягли цього показника і змушені працювати дистанційно. Загалом темпи вакцинації на Житомирщині повільні, тому я вкотре звертаюся до всіх жителів області та закликаю пройти щеплення двома дозами вакцини проти коронавірусу», – наголосила Наталія Остапченко.

Перша заступниця голови ОДА також зазначила, що обов’язковим є дотримання встановлених карантинних норм, виконання всіх протиепідемічних заходів та проведення вакцинації проти COVID-19.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що Наталія Остапченко надала коментар щодо епідеміологічної ситуації в області щодо COVID-19.

Також, від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 423 016 осіб.

Уряд ухвалив рішення про продовження в Україні дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.

Довідково. Всі охочі вакцинуватися можуть це зробити навіть без попереднього запису незалежно від наявності декларації із сімейним лікарем. При собі обов’язково треба мати паспорт та ідентифікаційний код для введення в електронний облік.

Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплення також можна знайти на сайті Вакцинація від COVID-19.

У Житомирській області діє 5 центрів масової вакцинації проти COVID-19.