21 жовтня запрошуємо усіх бажаючих долучитися до презентації інформаційної кампанії «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»!

Дата: 19.10.2021 13:58

Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна створити належні умови для розвитку кожної дитини, а також забезпечити її включення в активне життя навчального закладу, громади та суспільства в цілому. В рамках кампанії розроблена соціальна реклама для демонстрації на загальнонаціональному та регіональному телебаченні, а також макети зовнішньої реклами для розміщення в містах України.

Під час заходу планується обговорення мети інформаційної кампанії, ключових викликів, що стоять перед інклюзивною освітою в Україні та бар’єрів на шляху до прийняття дітей з інвалідністю в суспільстві. Також будуть продемонстровані розроблені в рамках кампанії інформаційні матеріали.

Спікерами на заході виступлять Віра Рогова, заступниця Міністра освіти і науки України, Борис Лєбєдцов, заступник Міністра соціальної політики України, Танія Лей Санфорд Аммар, директорка Alinea International Ltd. в Україні та директорка проєкту SURGe, Дар’я Герасимчук, Радниця – Уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації, Радниця – Уповноважена Президента з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, Зоя Бойко, мама з досвідом влаштування дитини на інклюзивне навчання.

*Інформаційна кампанія розроблена проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe) у тісній співпраці з Радницею-уповноваженою Президента з прав дітей та дитячої реабілітації, Радницею-уповноваженою Президента з питань безбар’єрності та Міністерством освіти і науки України.