Шановні працівники та ветерани енергетичної галузі!

Дата: 22.12.2021 08:10

У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших енергетиків та електриків, всіх працівників енергетичного комплексу.

Переоцінити значення енергетичної галузі для повноцінної життєдіяльності в суспільстві важко. Від організованої, чіткої роботи, професійності та вимогливості  кожного працівника, залежить надійне забезпечення електроенергією всіх споживачів, а відтак, повноцінне життя кожної людини, розвиток економіки та майбутнє нашої держави.

Бажаємо вам світлого і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх теплих надій! Ви заряджаєте енергією кожне наше свято, нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань! Хай буде світло!

Голова Коростенської РДА

Юрій ТАРАСЮК