Долучайтеся до опитування Мінсоцполітики України «Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті». ВІДЕО

Дата: 29.12.2021 15:48

Міністерство соціальної політики України, як загальнодержавний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статi, з метою підвищення рiвня поінформованості населення про прояви домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, розуміння суспільством природи цього явища підготувало тематичний відеоролик, який можна переглянути ТУТ.

Також Мінсоцполітики запрошує взяти участь в опитуванні на тему «Насильство: дізнайся чи є воно у твоєму житті», яке можна пройти за посиланням https://la-strada.org.ua/online-test#0.

Довідково. Тематичний ролик розроблено у рамках виконання завдань і заходів, визначених Державною соціальною програмою запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на період до 2025 року.