Українські COVID-сертифікати визнають в 60 країнах світу. ВІДЕО

Дата: 11.01.2022 13:21

На сьогодні до складу Довірчої мережі е-здоров’я ЄС, члени якої взаємно визнають цифрові COVID-сертифікати, входить 60 країн світу. Серед яких не лише найближчі до України європейські країни, такі як Польща, Австрія, Латвія та решта членів ЄС. Але й країни з інших континентів, зокрема Сінгапур, Нова Зеландія, Тайвань, Уругвай, Туніс, Таїланд та ОАЕ. Таке рішення дозволить під час перетину кордону з цими країнами використовувати цифровий COVID-сертифікат, отриманий в Дії. Це стосуватиметься тих громадян, які вакцинувалися від коронавірусної хвороби або нещодавно одужали.

У 2022 році планується, що склад цифрової мережі розшириться до 80 країн-учасниць.

Щоб уникнути неприємних ситуацій на кордоні, МЗС наполегливо рекомендує нашим громадянам перевіряти актуальний режим в’їзду та транзиту на інтерактивній онлайн-мапі http://tripadvisor.mfa.gov.ua.

Щоб отримати COVID-сертифікат про вакцинацію заходь за посиланням ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ