Поліція застерігає: незаконне #полювання – вкрай збиткова справа!

Дата: 03.11.2022 11:57

Поліцейські нагадують, що за незаконне полювання передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

? Зокрема, відповідно до ч. 2 ст. 85 (Порушення правил використання об'єктів тваринного світу) КУпАП за порушення правил полювання, яке мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, передбачено накладення штрафу на громадян від 1020 до 2040 гривень з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих об'єктів тваринного світу або ж позбавлення права полювання на строк до 3 років з конфіскацією зброї та інших знарядь і здобичі.

? Відповідно до ч. 1 ст. 248 (Незаконне полювання) КК України такі протиправні дії караються штрафом від 17 000 до 51 000 гривень або громадськими роботами на строк від 160 до 240 годин, або обмеженням волі на строк до 3 років.

? Крім того, правопорушники зобов’язані компенсувати збитки, завдані їх протиправними діями довкіллю.