Юрій Тарасюк вітає працівників культури та аматорів народного мистецтва з професійним святом!

Дата: 09.11.2022 08:40

У Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва щиро вітаю з професійним святом усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя благородній справі!

Незважаючи на святкові дні та будні, хвороби та війни, ви завжди на посту. Ви створюєте людям свято, даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Піднімаєте моральний та бойовий дух захисникам України у такі непрості для країни часи війни.

Ви береже споконвічні культурні цінності нашого народу, його пісні, танці, музику, ви є сподвижниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті та вселяєте надію народу на краще майбутнє.

Бажаю всім вам в першу чергу миру і добра, невичерпного оптимізму та натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври, мріяти і здійснювати свої свої мрії як на сцені, так і в житті!

Юрій ТАРАСЮК,

начальник Коростенської районної військової адміністрації