Привітання начальника Коростенської РВА Юрія Тарасюка з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

Дата: 16.11.2022 13:02

У професійне свято сьогодні хочу подякувати всім тим, хто працює у сфері радіомовлення, телебачення та зв’язку України. Як і все наше суспільство в такий складний для країни час ви згуртувалися, ви стоїте на своєму «бойовому посту» інформаційного фронту.

Сьогодні слухають радіо, дивляться телевізор і користуються зв’язком мільйони. Саме від вас люди дізнаються найактуальніші новини і саме від вас ми всі чекаємо найзаповітніше повідомлення: «Україна Перемогла!».

І ми обов`язково дочекаємося! Твердо вірю в те, що Україна переможе! Адже країну, де живуть такі сильні і мужні люди, не здолати будь-якому ворогові.

Юрій ТАРАСЮК, начальник Коростенської РВА