Відключення електроенергії: як вберегти дім від пожежі

Дата: 18.11.2022 07:37

Найбільш простий та ефективний спосіб захистити своє житло від пожежі – придбати вогнегасники. Його потрібно встановлювати на кожні 30 квадратних метрів приміщення. Не варто боятися використовувати вогнегасники навіть у випадках малого загорання: піна не зіпсує меблі, але точно зможе запобігти пожежі.

При користуванні свічками, рекомендуємо:

не залишати їх запаленими без нагляду та не палити до кінця - залишати недогарок довжиною 2-3 см, а також тримати на безпечній відстані від горючих матеріалів. Використовуйте невисокі, стійкі, металеві свічники.

Користуючись генераторами:

використовувати тільки на відкритому повітрі на відстані не менше 6 метрів від вікон, дверей та гаражів; зберігати у сухому місці (дотик до мокрого генератора або пристроїв, підключених до нього, може призвести до ураження електрострумом); пам’ятати, що паливо, розлите на гарячі деталі генератора, може загорітися; встановити детектори чадного газу.