На честь загиблих захисників України в Чоповицькій громаді висадили Алею Героїв

Дата: 18.11.2022 11:59

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цого року він особливий, тому що Україна бореться з російським агресором за свою свободу і за гідне життя в сім’ї європейських держав. Високу ціну платить країна за державний суверенітет і територіальну цілісність. Життям за життя.

Чимало бійців з Чоповицької територіальної громади зараз на фронті. Вони – Герої, бо б’ються за рідну землю, за свою сім’ю, за майбутнє. На жаль, семеро наших земляків загинуло в боях за Київщину, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину. Вони віддали життя за Батьківщину і стали вічними воїнами на небесах. Наймолодшому з них було всього 24 роки, а найстаршому – 44.

На честь загиблих захиників України в селі Йосипівка Чоповицької теториторіальної громади Коростенського району висадили кущі калини та червоний дуб. Символічно, що у закладці Алеї Героїв взяв учать Арсеній Залітайло – син Анатолія Залітайло , що героїчно загинув 17 березня 2022 року

Шануймо воїнів! Свято бережемо пам’ять про тих, хто пожертвував своїм життям! Віримо в Перемогу!

Чоповицька громада