20 листопада Україна відзначає День працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2022 10:29

Сьогодні відзначають своє професійне свято люди, які роблять значний внесок у забезпечення добробуту та продовольчої безпеки нашої держави, люди, які навіть попри складні воєнні часи дбають про хліб на столі у кожного українця, займаються тваринництвом, науковим підходом до сільського господарства.

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Тому сьогодні я хочу надіслати вітання та щиро подякувати за непросту, але дуже важливу справу, керівникам та спеціалістам сільськогосподарських підприємств, вченим-аграріям, працівникам полів, викладачам і студентам аграрних закладів освіти.

У день професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, прихильності долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі! Хай під мирним небом України, у родинах панує достаток і благополуччя, а у серці кожного – щастя, радість і впевненість у завтрашньому дні!

Начальник Коростенської районної військової адміністрації

Юрій ТАРАСЮК