Тиждень цифрової грамотності від Мінцифри з 5 до 11 грудня. Як долучитися?

Дата: 05.12.2022 10:35

Цифрові навички стали базою нинішньої реальності. Вони дають змогу швидко отримувати послуги, конкурувати на ринку праці, опановувати актуальні професії за декілька місяців чи покращувати кваліфікацію.

У 2019 році 53% українців мали цифрові навички нижче базового рівня. У 2021 році цей показник знизився до 47,8% Тобто 1,42 млн українців, які взагалі не мали базової цифрової грамотності, суттєво підвищили свій рівень цифрових навичок. Мінцифра надихає не зупинятися і разом з проєктом Дія.Цифрова освіта пропонує покращити навички на Тижні цифрової грамотності. Що на вас чекає?

Протягом 7 днів спільно з партнерами ми:

✔️розповідатимемо про тренди освіти та віддалену роботу;

✔️розберемося в основах медіаграмотності та кібергігієни;

✔️поділимося навичками створення діджитал-контенту;

✔️поговоримо про цифрову фінансову грамотність та сімейну цифровізацію.

Ми знайдемо енергію, щоб будувати цифрову державу! Стежте за нашими соцмережами! Ми з Дія.Цифрова освіта підготували корисну і цікаву програму

Стратегічний партнер національного проєкту Дія.Цифрова освіта — швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Партнери тижня цифрової освіти: Програма розвитку ООН за підтримки Швеції, Програма «U-LEAD з Європою» та ВГО Українська бібліотечна асоціація.