До Дня Збройних Сил України учні Михайлівської гімназії зібрали подарункові набори для військових

Дата: 06.12.2022 08:47

Протягом тижня учні збирали приємні солодкі подарунки, приносили горіхи, зернята, мед, сушку, консервацію, щоб щиро привітати і покращити настрій воїнам, які перебувають зараз на передовій. До наборів були долучені кошти з акції "Благодійність замість квітів", під час якої дітьми було зібрано 1722 гривні. Вони підуть на ремонт автомобіля, що виконує завдання в секторі бойових дій.

Зібрані подарунки вже поїхали до наших воїнів 30 ОМБ імені Василя-Костянтина Острозького, що стоять в Бахмуті з серпня місяця без жодного дня вихідного чи ротації.

Спільними зусиллями учні, вчителі, батьки, працівники навчального закладу намагаються підтримати українських військових, які захищають наше мирне майбутнє. Все буде Україна 🇺🇦

Тетяна Музиченко,

директор Михайлівської гімназії Коростенського району