На пожежі загинула літня жінка

Дата: 08.12.2022 09:00

Подія сталася в селі Норинськ. 7 грудня о 6 год 55 хв овруцькі рятувальники отримали повідомлення про пожежу в житловому будинку. Прибувши до місця виклику, було встановлено, що із вікон зазначеного помешкання виходить дим, для проведення розвідки пожежі та пошуково-рятувальних робіт вогнеборцям довелося застосовувати апарати на стисненому повітрі.

Нажаль, в ході проведення таких робіт, в одній із кімнат на ліжку було виявлено тіло господарки будинку. Ймовірна причина виникнення пожежі – порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні приладів пічного опалення. На допомогу для ліквідації пожежі також залучалась добровільна пожежна команда села Велика Хайча.

Зазначимо, що впродовж листопада місяця поточного року рятувальники ліквідували 4 пожежі, які виникли із за аналогічної причини (Овруцька - 3, Гладковицька – 1 громади). Враховуючи це просимо Вас, постійно слідкувати за технічним станом приладів пічного опалення, якими Ви обігріваєте свої оселі та не забувати вчасно їх обслуговувати.

Повідомляють Рятувальники Овруччини