В Коростенській РВА відбувся семінар для працівників служб у справах дітей Коростенського району та територіальних громад

Дата: 15.12.2022 11:46

14 грудня 2022 року в Коростенській районній військовій адміністрації відбувся семінар на тему: «Основні пріоритети регіональної політики у сфері охорони дитинства» для спеціалістів служб у справах дітей Коростенської районної військової адміністрації, Коростенської, Малинської, Овруцької, Олевської міських, Іршанської, Лугинської, Народицької, Чоповицької селищних, Білокоровицької, Гладковицької, Горщиківської, Словечанської, Ушомирської сільських рад.

Активну участь у семінарі також взяли представники служби у справах дітей Житомирської обласної військової адміністрації Людмила Пастушенко, Світлана Столяренко, Лілія Корчемна та Оксана Сіваченко.

Захід відкрив заступник начальника Коростенської РВА Володимир Сивко. Він наголосив на необхідності проведення таких зустрічей, адже діти – наше майбутнє!

Впродовж кількох насичених та продуктивних годин на учасників семінару чекали цікаві й змістовні виступи спеціалістів Житомирської ОВА. Основною тезою семінару стало окреслення головного завдання усіх служб у справах дітей: захист найвищих прав та законних інтересів дітей.

Щиро дякуємо колегам за цікаву та змістову інформацію. Віримо в ЗСУ та Перемогу. Все буде Україна.

Т. в. о. начальника служби у справах дітей Коростенської РВА

Ольга ЯЦЬКО