Документальне кіно та пробація

Дата: 13.04.2023 13:18

Коростенський районний відділ №1  долучився до мережі документального кіно Docudays. На даний час у відділі створено кіноклуб Docudays UA при Коростенському РВ №1 філії Державної установи «Центр пробації  модератором якого є начальник відділу Омельчук Ярослава. Клуб документального кіно – це можливість підвищити рівень обізнаності, можливість подивитися на суспільно значущу проблему під іншим кутом зору та прийнявши участь в обговоренні отримати інформацію про практичні способи та інструменти захисту прав людини.

12.04.2023 року фахівець відділу із соціальної роботи Володимир Рудніченко та начальник відділу Ярослава Омельчук прийняли участь в онлайн – показі фільму Сергія Лисенка «Мова». Стрічка пронизана емоціями, сповнена питаннями, над якими хочеться задуматись, сповита ниточками патріотичного настрою та високими ідеями державності, людяності, перспектив майбутнього.

Після перегляду фільму модератором було прийнято рішення організації його перегляду та обговорення серед підоблікових засуджених осіб.

Начальник Коростенського районного відділу №1

філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області