Висловлюємо співчуття з приводу загибелі Абрамова Віталія Олександровича

Дата: 21.04.2023 14:17

Повідомляємо про загибель стрільця стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, старшого солдата Абрамова Віталія Олександровича з Іршанської територіальної громади.

14 квітня 2023 року під час ведення бойових дій у м. Бахмут Донецької області воїн-захисник , мужньо дотримуючись свого військового обов’язку, захищаючи волю та незалежність України, отримав поранення несумісні з життям.

Народився 13.05.1981 року в м. Орджонікідзе (Покров) Дніпропетровської області, пізніше родина переїхала до смт Іршанськ. Навчався у Вільногірському гірничому технікумі, працював майстром та технологом на фабриці №1 Іршанського ГЗК інших гірничодобувних підприємствах. Був мобілізований в 2015 році та брав участь в антитерористичній операції на сході України, учасник бойових дій, нагороджений в 2016 році нагрудним знаком «Знак пошани» Міністерства оборони України.

Висловлюємо слова щирої підтримки, слова співчуття мамі Лідії Василівні, донькам, рідним та близьким, всім, хто знав, любив і поважав загиблого.

Вічна пам’ять і вічна слава…