У Народицькій громаді «Карітас-Житомир» реєструватиме на проєкт малих/середніх ремонтів

Дата: 08.05.2023 12:11

У середу, 10 травня, жителі Народицької громади можуть подати документи для участі у проєкті малого/середнього ремонту домогосподарств, пошкоджених внаслідок російської агресії. Працівники благодійного фонду «Карітас-Житомир» прийматимуть заявки від бенефіціарів.

«Карітас-Житомир» у співпраці з органами місцевої влади для зручності бенефіціарів організовує виїзд  у с. Вязівка, с. Закусили, с. Селець. Приймання заявок на участь в проекті буде здійснюватись 10 травня 2023р. в приміщеннях селищних рад. Про виїзні сесії в інші населені пункти буде повідомлено додатково.

Благодійний фонд «Карітас-Житомир» реалізує проєкт Карітас України «Ремонти домогосподарств у Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій і Житомирській областях» у співпраці з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Проект забезпечить малий/середній ремонт житла для осіб/домогосподарств у певних громадах Житомирської області. Так до проєкту можуть подавати заявки жителі Коростенської міської територіальної громади, що постраждали від російської агресії, якщо житло було пошкоджено, але фактично ціле та придатне для проживання.

Під малим/середнім ремонтом розуміються незначні пошкодження житла, до яких, зокрема, входять:

• відновлення розбитих вікон і дверей,
  • обвалення підвісної стелі,
  • незначні пошкодження даху,
  • незначний ремонт електрики та водопровідних труб всередині житла тощо.

«Карітас України» та УВКБ ООН нададуть уразливим домогосподарствам, які мають незначні пошкодження внаслідок російського вторгнення грошову допомогу для ремонту будинків чи залучать до проведення ремонту будівельну компанію. Формат надання допомоги буде залежати від потреб домогосподарств, а також він може відрізнятися у різних територіальних громадах. Натомість соціальні працівники та інженери проекту сприятимуть домогосподарствам у ефективному проведенні ремонтів, у тому числі шляхом надання консультацій та технічних порад.

Соціальні працівники Карітас будуть об’єктивно вивчати всі обставини і документи заявника/заявниці, керуючись метою їм допомогти.

Отримати консультацію щодо умов участі у проєкті можна:

• за телефоном проєкту (067) 200 10 55 (будні дні, з 10:00 до 16:00);
  • у офісі БО «БФ «Карітас-Житомир»: м. Житомир, вул. Сурина Гора, 32 (каб. 5), будні дні, з 09:00 до 17:00.

Звертаємо увагу, що подання заявки на отримання допомоги ще не гарантує отримання грошової допомоги.