Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Житомирщині запрацював перший мобільний реабілітаційний модуль для постраждалих від російської агресії

Дата: 19.01.2024 10:18
Кількість переглядів: 186

18 січня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко взяв участь у відкритті мобільного реабілітаційного модуля для надання безкоштовних послуг із психосоціальної допомоги та фізичної реабілітації людям, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення. Також участь у заході взяла його перша заступниця Наталія Остапченко.

Фото без опису

Для реалізації проєкту об’єднали свої зусилля БФ «Майнді», Координаційний центр з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, ГО «Безбар’єрність», Житомирська обласна військова адміністрація та Овруцька міська рада, а також учасники спільноти «Бізнес без бар’єрів» – Visa та Ощадбанк. Проєкт реалізовано у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», що впроваджується за ініціативою першої леді Олени Зеленської.

У закладі можуть проходити комплексне відновлення ветерани, ветеранки, їхні родини, цивільні особи. Це перший об’єкт, створений в рамках соціальної франшизи від БФ «Майнді», партнера Всеукраїнської програми ментального здоров’я, що передбачає розбудову мережі мобільних реабілітаційних модулів у невеличких містах та ОТГ, щоб зробити реабілітаційні та психосоціальні послуги доступними в кожному куточку України, а не тільки у великих обласних центрах.

«Мобільний реабілітаційний модуль стане важливим елементом мережі, яку ми розвиваємо на території області. Житомирщина є не лише фортецею десантно-штурмових військ, а й малою Батьківщиною ще багатьох частин та підрозділів, які воюють за Україну з 2014 року. Тому потреба в якісних реабілітаційних послугах для захисників, а також людей, постраждалих від війни, в нас постійно зростає. Дякую усім, хто докладає зусиль для розвитку мережі реабілітації пацієнтів та допомагає нашим військовим», — зауважив начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко.

Мобільний реабілітаційний модуль – це сучасний, технологічний, безбар’єрний простір, зібраний компанією Unitfab за модульною технологією та оснащений якісним реабілітаційним обладнанням та комп’ютерною технікою. В Овручі площа модулю складає 69 м2.

У модулі працює мультидисциплінарна команда, що складається з кейс-менеджера, психолога, фізичного терапевта, логопеда та представників партнерських організацій, які надають інші послуги.

Фахівці допомагають із фізичною реабілітацією, протезуванням, відновленням мовлення, надають психологічну підтримку та юридичний супровід, консультують щодо навчання, перекваліфікації та працевлаштування. Окрім цього, реабілітаційні модулі інтегруються у місцеву систему охорони здоров’я та пакетування НСЗУ, підсилюючи систему вторинної довготривалої реабілітації після основного періоду лікування в форматі амбулаторного прийому.

Щоб стати пацієнтом реабілітаційного модулю в Овручі необхідно перейти на сторінку сайту соціальної франшизи та заповнити онлайн-форму. Після чого представники модулю зв’яжуться із заявником, підберуть зручний час для візиту та супроводжуватимуть впродовж всього процесу реабілітації.

Прототипи реабілітаційних модулів уже працюють у Києві та Рівному. Завдяки невеликим витратам на виробництво та швидкості встановлення, такий формат реабілітаційних просторів можна масштабувати в межах країни. На сьогоднішній день виробничі можливості соціальної франшизи складають 40 модулів на рік.

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь