Коростенська районна державна адміністрація
Житомирська область, Коростенський район
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулось засідання спостережної комісії Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області

Дата: 15.04.2025 17:25
Кількість переглядів: 36

15 квітня 2025 року відбулось чергове засідання спостережної комісії Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області.

Фото без опису

На порядок денний комісії винесено питання «Звіт про роботу Коростенського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області за І квартал 2025 року».

По даному  питанню виступила Омельчук Ярослава Ярославівна – в.о. начальника Коростенського районного сектору № 1 філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області.

Ярослава Ярославівна ознайомила з роботою сектору та зазначила, що Коростенський РС №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області здійснює свою діяльність на території Лугинської ОТГ.

Так, станом на І квартал 2025 року:

  • засуджених до покарання з застосуванням ст. 75 КК України – 11 осіб;
  • засуджених до пробаційного нагляду – 2 особи;
  • засуджених до громадських робіт – 1 особа;
  • засуджених до виправних робіт -0;
  • засуджених до позбавлення права обіймати певні посади або займатись певною діяльністю - 0;
  • засуджених до штрафу – 2 особи.

Кількість осіб, засуджених до покарання з випробуванням, щодо яких органом пробації направлено подання:

  • про звільнення від призначеного судом покарання (з них звільнено) – направлено 1 подання, звільнено від призначеного покарання -0;
  • про скасування звільнення від покарання з випробування та направлення для відбування покарання (з них задоволено) – не направлялись.
  • особи, які повторно вчинили кримінальні правопорушення, перебуваючи на обліку органу пробації - відсутні;
  • у зв’язку з ухиленням від відбування покарання у виді громадських робіт органом пробації в І-му кварталі 2025 року подання про притягнення  засуджених до кримінальної відповідальності за  ч. 2 ст. 389 КК України не направлялись.
  • відносно засуджених (щодо яких встановлено порушення умов (ухилення від) покарання у виді пробаційного нагляду, подання про притягнення до кримінальної відповідальності за ч. 3 ст. 389 КК України  не направлялись.

Щодо 5 осіб органом пробації здійснювався контроль за виконанням адміністративного стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт (ч. 1 ст. 183-1  КУпАП). Дані особи не ухилялись від виконання стагнення, уповноваженими особами органу пробації протоколи про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 183-2 КУпАП не складалися та подання про притягнення порушників до кримінальної відповідальності за ст. 389-2 КК України – не направлялись. 

З приводу  виконання покарань у виді штрафу за звітний період залишаються несплаченими - 2, на суму 18700 грн. 00 коп.

Засуджені до виправних центрів для відбування покарання у виді обмеження волі не направлялись. 

З установ виконання покарань про наступне звільнення засуджених та вжиття заходів до їх подальшого працевлаштування та забезпечення житлом за перші 3 місяці 2025 року надійшло 2 повідомлення-запити;

Кількість засуджених, які перебували на обліку органу пробації та на даний час перебувають у розшуку - 1. Випадків направлення протягом звітного періоду подань про оголошення засуджених у розшук – не здійснювалось.

Фото без опису

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь