23 Березня, 2024 р., 11:40
22 березня, шість громад Коростенського району (Словечанська, Горщиківська, Чоповицька, Коростенська, Олевська, Лугинська) отримали сучасні електроскутери для працівників соціальної сфери.
22 Березня, 2024 р., 15:29
Програма має великий досвід роботи у питаннях підтримки міст та регіонального розвитку, а саме відкриває можливості щодо:
22 Березня, 2024 р., 14:44
До заходу долучилися представники Житомирської ОВА, Коростенської РВА, голови територіальних громад, а також представники сільськогосподарських та переробних підприємств аграрного комплексу району, представники центру зайнятості, Держпродспоживслужби у Житомирській області та представники банківських установ.
20 Березня, 2024 р., 14:50
У складних обставинах повномасштабного вторгнення та безлічі викликів, які воно принесло, для України життєво важливо, аби бюджет країни працював для розвитку бізнесу та бізнес брав участь у забезпеченні потреб держави. Тут дороговказом може стати народне прислів’я: «свій до свого по своє».
20 Березня, 2024 р., 12:16
Команда Національної асоціації медіа, яка організувала другий етап конкурс на підтримку трансформації комунальних медіа, обрала переможців.
20 Березня, 2024 р., 09:00
Житомирщина вшановує пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.
20 Березня, 2024 р., 08:53
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 20.03.24 орієнтовно склали:
20 Березня, 2024 р., 08:37
Слава Україні! Розпочалася сімсот п’ятдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.
19 Березня, 2024 р., 18:33
Сьогодні, 19 березня, під керівництвом заступника начальника Житомирської ОВА Юрія Денисовця відбулася нарада з начальниками РВА Житомирщини щодо реалізації проєкту «Пліч-о пліч Всеукраїнські шкільні ліги».