30 Березня, 2023 р., 13:08
Презентували композицію фронтмен гурту Іван Леньо та заступник командира об’єднаної штурмової бригади «Лють» Роман Поліщук.
30 Березня, 2023 р., 12:02
Макарівщина фактично зупинила наступ ворожих військ на Київ. Колона пройшла місто, але до Фастівського району не дійшла і була розбита. Однак це далося макарівчанам великими втратами, як людськими, так і матеріальними.
29 Березня, 2023 р., 19:46
Наразі відбувається активна індивідуальна підготовка бійців. До їх тренувань залучають найкращих інструкторів з вогневої підготовки та тактичної медицини.
29 Березня, 2023 р., 13:00
Навесні 2022 року Силами оборони України було звільнено Північ країни від російських загарбників. Понад 1000 населених пунктів – великих міст і маленьких сіл завдяки захисникам, а також усім українцям, звільнилися з російської окупації.
29 Березня, 2023 р., 12:49
24 лютого 2022 року на Київщині населений пункт Гостомель одним із перших взяв на себе удар російських військ під час повномасштабного вторгнення.
28 Березня, 2023 р., 14:22
Це перший ЦНАП в області, який розпочав тісну співпрацю з сервісними центрами МВС.
28 Березня, 2023 р., 09:44
Селище Бородянка знаходиться в 35 км від столиці. 27 лютого 2022 року через Бородянку пройшла перша танкова колона рашистів, що приїхала з боку Іванкова. Попри те, що в селищі немає ані стратегічних, ані військових об’єктів, окупанти одразу ж, як увійшли, почали обстрілювати житлові квартали.
28 Березня, 2023 р., 09:32
З початку повномасштабного вторгнення росіяни намагалися захопити Чернігівщину, однак зіткнулися із шаленим опором наших захисників і місцевих жителів.