20 Лютого, 2020 р., 09:45
Глава держави та перша леді встановили лампадки біля хреста на місці загибелі активістів у Києві. Пролунали поминальні дзвони.
20 Лютого, 2020 р., 09:37
Президент України Володимир Зеленський ініціює створення колегії за участі досвідчених лікарів країни, які до 1 березня проаналізують перебіг медичної реформи. З квітня розпочнеться другий етап реформування галузі.
20 Лютого, 2020 р., 08:16
На цьому наголосив перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко сьогодні, 19 лютого, під час засідання Центру з ліквідації нелегальної торгівлі нафтопродуктами в Житомирській області.
20 Лютого, 2020 р., 08:14
Від початку 2020 року до структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надійшло 8 429 заяв щодо реєстрації земельних ділянок, сформованих інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн. На сьогодні фахівці опрацювали 7 849 заяв, за якими зареєстрували 6 338 земельних ділянок.
19 Лютого, 2020 р., 16:16
Сьогодні в Коростенській районній державній адміністрації відбулась нарада з сільськими головами, щодо виплат соціальних пільг та субсидій на картки Ощадбанка та в поштових відділеннях Укрпошти. Провів нараду голова райдержадміністрації Юрій Тарасюк.
19 Лютого, 2020 р., 15:29
Сьогодні, 19 лютого, в залі засідань Коростенської районної ради під головуванням голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка пройшли громадські обговорення проєкту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади).
19 Лютого, 2020 р., 13:40
У всіх регіонах України у період з 1 квітня по 3 травня 2020 року проходитиме XV Всеукраїнська акція «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи».
19 Лютого, 2020 р., 13:02
Понад мільйон ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань отримають щорічну разову грошову допомогу до 5 травня у 2020 році у розмірі від 570 грн до 4120 грн.
19 Лютого, 2020 р., 09:07
Рада національної безпеки і оборони України на засіданні під головуванням Президента Володимира Зеленського розглянула готовність нашої держави зустріти українських громадян з китайського міста Ухань, де зафіксовано спалах захворювання на коронавірус.
19 Лютого, 2020 р., 09:00
Саме на цих напрямках роботи в регіонах наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук під час всеукраїнської селекторної наради сьогодні, 18 лютого. Участь у нараді взяли голова ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко та заступники голови ОДА Наталія Остапченко та Віктор Градівський.