29 Жовтня, 2021 р., 09:29
У ніч проти 31 жовтня Україна змінить час на «зимовий». Це дозволить у вихідний спати на годину довше і подовжить добу на одну годину.
29 Жовтня, 2021 р., 09:26
Як повідомляє директор ДУ “Житомирський обласний лабораторний центр” Зіновій Парамонов, станом на 09:00 29.10.2021 (за минулу добу – 28 жовтня) зареєстровано 1266 нових лабораторно підтверджених випадків.
28 Жовтня, 2021 р., 15:50
27 жовтня директорка Департаменту соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Олена Грищук провела нараду з громадськими організаціями осіб з інвалідністю з питань підтримки та соціального захисту маломобільних груп населення області.
28 Жовтня, 2021 р., 15:48
27 жовтня, у Житомирській ОДА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. Також участь у засіданні взяли заступники голови облдержадміністрації, керівники структурних підрозділів ОДА, представники силових структур області та Держпродспоживслужби в Житомирській області.
28 Жовтня, 2021 р., 12:23
За повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
28 Жовтня, 2021 р., 11:53
На сьогоднішній день вакцинуватись від COVID-19 може кожен охочий. Повний перелік пунктів та центрів вакцинції в Україні з адресами й телефонами є на сайті vaccination.covid19.gov.ua. Також публікуємо актуальну інформацію щодо пунктів щеплень, що діють в Коростенському районі.
27 Жовтня, 2021 р., 16:25
Моніторингові групи, які будуть перевіряти ситуацію на місцях щодо реагування на поточні проблеми та виклики, пов’язані з пандемією, продовжать роботу вже з першого листопада. До складу групи увійшли фахівці МВС, МОЗ, Мінрегіону та Держпродспоживслужби. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.
27 Жовтня, 2021 р., 14:13
Міністерство охорони здоров’я розподілило в регіони лікарський засіб «БІОВЕН (Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення 10 г (10 %) по 100 мл)» згідно з наказом №2345 від 25.10.2021.