19 Травня, 2021 р., 14:59
Станом на 19 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 33 597 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 746 (перша доза) та 648 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 348 (перша доза) та 664 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 9 900), з яких 798 – за минулу добу 18 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.
19 Травня, 2021 р., 14:02
Сьогодні за участі заступника Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Валерія Бушкова, голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка, голови Ушомирської сільської ради Людмили Малої, начальниці Управління соціальної політики Коростенської РДА Лілії Ситнік, представників міністерства соціальної політики, представників Національної соціальної сервісної служби України, представників Пенсійного фонду України, розробників програмного забезпечення по впровадженню пілотного проєкту «Єдина інформаційна система соціальної сфери», представників департаменту соціального захисту населення Житомирської ОДА відбулось інспектування Управління соціальної політики Коростенської РДА та Ушомирського відділу соціального захисту та охорони здоров’я.
19 Травня, 2021 р., 10:05
На сьогоднішній день за повідомленням ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» в Коростенському районі такі цифри по захворюваності:
19 Травня, 2021 р., 09:24
Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проект закону «Про корінні народи України» (№ 5506).
18 Травня, 2021 р., 16:18
Заступник керівника Офісу Президента України та координатор програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” Кирило Тимошенко розповів в інтерв’ю журналу “Mintrans”, що реконструкція приймальних відділень в опорних лікарнях по всій Україні підходить до завершення. Загалом в Україні за підсумками “Великого будівництва” буде реконструйовано 202 відділення екстреної медичної допомоги.
18 Травня, 2021 р., 14:28
Нагадуємо громадянам про сезонні обмеження руху великовагових транспортних засобів у денну пору. Вони щороку вводяться на початку літнього сезону задля збереження автомобільних доріг загального користування.
18 Травня, 2021 р., 13:21
18 Травня, 2021 р., 10:48
Станом на 18 травня від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 32 790 осіб (вакциною COVISHIELD – 17 291, вакциною CORONAVAC – 2 737 (перша доза) та 404 (друга доза), вакциною COMIRNATY — 2 348 (перша доза) та 520 (друга доза), вакциною ASTRAZENECA — 9 490), з яких 571 – за минулу добу 17 травня. Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Житомирської ОДА.